RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Support
es: Soporte

en: Email
es: Correo electrónico

en: Allowed
es: Permitido

en: API Key
es: Clave API

en: Phone
es: Teléfono

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Customer ID
es: Cliente ID
