RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email
lt: El. paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Phone
lt: Telefonas
