RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus

en: Shared secret
fi: Jaettu salasana
