RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Support
fr: Assistance technique

en: Email
fr: Courriel

en: Allowed
fr: Autorisé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Phone
fr: Téléphone

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client

en: Shared secret
fr: Clé secrète partagée
