RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Support
hu: Támogatás

en: Email
hu: E-mail

en: Allowed
hu: Engedélyezve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Phone
hu: Telefon

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Submit query
hu: Lekérdezés küldése

en: Shared Secret
hu: Megosztott rejtett kulcs
