RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Email
is: Netfang

en: Allowed
is: Leyft

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími
