RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Allowed
ka: დაშვებულია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
