RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Configuration
mr: संरूपण
