RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Support
ro: Suport

en: Email
ro: email

en: API Key
ro: Cheie API

en: Phone
ro: Telefon

en: Configuration
ro: Configurație
