RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Support
uk: Підтримка

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Allowed
uk: Дозволений

en: Phone
uk: Телефон

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Customer ID
uk: ID клієнта

en: Submit query
uk: Надіслати запит

en: Validate OTP
uk: Перевірте OTP

en: Resend OTP
uk: Повторно надіслати OTP

en: Register/Login
uk: Реєстрація/Вхід
