RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
