RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API

en: Configuration
be: Налады
