RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Username
de: Benutzername

en: Support
de: Unterstützung

en: Email
de: E-Mail

en: Allowed
de: Erlaubt

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Validate OTP
de: OTP validieren

en: Resend OTP
de: OTP erneut senden

en: Register/Login
de: Registrieren/Anmelden

en: Enter OTP
de: OTP eingeben
