RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Allowed
gl: Permitido

en: Phone
gl: Teléfono

en: Customer ID
gl: Cliente ID
