RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Configuration
he: הגדרות
