RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Phone Number
lv: Telefona numurs
