RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Support
tr: Destek

en: Email
tr: E-posta

en: Allowed
tr: İzin verildi

en: Phone
tr: Telefon

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Phone Number
tr: Telefon
