Radix (5.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Forum
mr: चर्चा

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
