Radix (5.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
