Radix (5.0.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
