Radix (5.0.10) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Page bottom
nn: Sideslutt
