Radix (5.0.6) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
