Radix (5.0.6) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Forum
fi: Foorumi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
