Radix (6.0.0-beta11) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
