Radix (6.0.0-beta11) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Topics
se: Fáttát

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
