Radix (6.0.0-beta15) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Last post
cs: Poslední

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Close
cs: Zavřít

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Last page
cs: Poslední stránka
