Radix (6.0.0-beta3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
