Radix (6.0.0-beta6) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Last post
is: Síðasta færsla

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Close
is: Loka

en: Topics
is: Umræða

en: Posts
is: Færslur

en: Tabs
is: Flipar

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Last page
is: Síðasta síða
