radix (6.0.0-rc3) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
