radix (6.0.0-rc5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
