radix (6.0.1) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Close
he: סגירה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Loading...
he: טוען...

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
