Radix (8.x-3.0-alpha4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Search
et: Otsing

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
