radix (8.x-4.14) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
