radix (8.x-4.14) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Close
hu: Bezár

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Informative message
hu: Informatív üzenet

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
