radix (8.x-4.14) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
