radix (8.x-4.14) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
