Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Hide summary
bo: གནད་བསྡུས་སྦས་པ

en: Edit summary
bo: གནད་བསྡུས་རྩོམ་སྒྲིག

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ་བྱས་མེད་པས། <a href="@create-content">ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ</a>་ཡི་དྲ་ངོས་ནས་ནང་དོན་རིགས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།
