Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Close
cs: Zavřít

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Loading
cs: Načítání

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Hide summary
cs: Skrýt souhrn

en: Edit summary
cs: Upravit souhrn

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
cs: Nebyl vytvořen žádný typ obsahu. Jděte na <a href="@create-content">stránku pro vytváření typů obsahu</a> a přidejte jej.

en: You have unsaved changes.
cs: Máte neuložené změny.

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
