Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Close
cy: Yn agos

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal

en: Status message
cy: Neges statws
