Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Close
et: Sulge

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Loading
et: Laadimine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Search form (narrow)
et: Otsinguvorm (kitsas)

en: Search form (wide)
et: Otsinguvorm (lai)
