Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Close
he: סגירה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Loading...
he: טוען...

en: Loading
he: בטעינה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: No items selected
he: לא נבחרו פריטים

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר

en: Edit summary
he: עריכת תקציר

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.
