Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Close
km: បិទ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Hide summary
km: លាក់​សង្ខេប

en: Edit summary
km: កែ​សម្រួល​សង្ខេប

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
km: អ្នក​មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិ​កា​ណា​មួយ​ឡើយ​ ។ សូម​ទៅ​កាន់​ <a href="@create-content">ទំព័រ​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិកា​</a> ដើម្បី​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ថ្មី ។
