Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Hide summary
ku: شاردنەوەی کورتە

en: Edit summary
ku: دەسکاریکردنی کورتە
