Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Loading
lt: Kraunama

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: No items selected
lt: Įrašai nepasirinkti

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Site branding
lt: Svetainės identitetas

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Search form (narrow)
lt: Paieškos forma (siaura)

en: Search form (wide)
lt: Paieškos forma (plati)

en: Download @format
lt: Atsisiųsti @format
