Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
