Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
