Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Close
nn: Lukk

en: Hide summary
nn: Skjul ingress

en: Edit summary
nn: Rediger ingress

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nn: Du har ikke laga nokon innhaldstyper enno. Gå til <a href="@create-content">opprettingsida for innhaldstyper</a> for å legge til ein ny innhaldstype.
