Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Close
ro: Închideți

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Loading
ro: Se încarcă

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Hide summary
ro: Ascunde rezumat

en: Edit summary
ro: Editează rezumat

en: You have unsaved changes.
ro: Aveți modificări nesalvate

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
