Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)

en: Navbar branding
sk: Navigačný panel branding

en: Navbar left
sk: Navigačný panel vľavo

en: Navbar right
sk: Navigačný panel vpravo
