Radix Admin (6.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Close
sl: Zapri

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Loading
sl: Nalagam

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
